+90 212 438 07 01 | +90 539 262 11 25 [email protected]

Dinlenme Alanı Zebra Perde

Dinlenme Alanı Zebra Perde


  Ürün Özellikleri

Ürün Kodu: XK-98830327
Kumaş Türü: Zebra Perde
Boyut: 0
Renk: Tüm Renkler Mevcut
Koleksiyon: 60
Fiyat: 9,99 TL

  Ürün Açıklaması

Zebra perde, stor perde sistemi gibi çalışmaktadır. Zebra perde nin tül ve kalın kumaş şeklinde dokunmuş olması perdenin özelliğidir. Bu sayede hem tül, hem kalın örtücü perde işlemi görür. Mekanizması zincir kumanda ile kontrol edilmektedir. Zebra perde ler evinize veya ofisinize uygun özel ölçülerde hazırlanmaktadır.

Zebra Perde son zamanlarda en çok tercih edilen perde çeşitidir. Zebra Perde, narin ve ince kumaşı ile bulunduğu ortama estetik ve şık bir görünüm kazandırır. Zebra Perde, küçük hareketlerle dış görüntüyü açma-kapama işlem yeteneklerine sahip olabildiği gibi yukarı ve aşağı da hareket edebilme özelliğine sahiptir.

Zebra Perde, stor perde sistemine benzer şekilde çalışmaktadır.Zebra Perde tül ve kalın kumaş şeklinde dokunulmuştur.Bu özelliği bakımından Zebra Perde hem tül, hemde kalın örtücü perde işlemi görür. Zebra Perde’nin mekanizması zincir kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Zebra Perdeler evinize veya ofisinize uygun özel ölçülerde hazırlanabilmektedir.

Zebra Perde görünüm itibariyle zebra derisine benzediğinden dolayı zebra deseninden yola çıkılarak isimlendirilmiş çok amaçlı, hem güneşlik ve hemde tül perde görevini aynı anda yapabilen işlevi ve görselliği zengin, uygulandığı mekanlara estetiklik , şıklık katan perdelerdir. Zebra Perde çalışma sistemi olarak stor perde sistemine benzer yapıda çalışırr. Zebra Perde’sinin kumaşındaki farklı özellik ve görünüm Zebra Perde’sinin işlevsel yada fonksiyonel olmasını sağlamakla birlikte aynı zamanda zebra perde modern mekanlarda şık duruşuyla iyi bir dekorasyon ürünü olarakta kullanıcıya uzun yıllar konfor sağlar.

Zebra Perde ülkemizde her mevsim farklı açılardan gelen güneş ışığı evi, ofisi veya işyerlerimizi aydınlatır ve yaşadığımız mekanları ısıtma özelliğine sahiptir. Yaşadığımız mekanlar da ısı ve enerji tasarrufu sağlayabilmek ve mekanlardaki estetiğe uygun perdeler seçmek gerekir. Bu bakımdan Zebra Perde mekanın gerek estetiği, gerek şıklığı ve enerji tasarrufu bakımından en üst sırada bulunan perde çeşididir.