+90 212 438 07 01 | +90 539 262 11 25 [email protected]

Öğretmenler Odası Alanı Perde

Öğretmenler Odası Alanı Perde


  Ürün Özellikleri

Ürün Kodu: ZW-52090571
Kumaş Türü: Okul Perde
Boyut: 0
Renk: Tüm Renkler Mevcut
Koleksiyon: 61

  Ürün Açıklaması

Okul için perde alacaklar doğru adresteler. Eyüp Tekstil ve Perde olarak çeşitli alanlarda verdiğimiz hizmetler ile uzun süredir bu işi yapmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ürünler sayesinde çok seviliyor olup, tercih edenlerin bir daha tercih ettiği marka haline dönüşüyoruz. 

Okul perdesi satışlarımız ise kaliteli malzemeli ürünler ile devam etmektedir. Okul sınıflarında kullanabileceğiniz bu perdelerin çok türü bulunmaktadır. İster sadece kumaştan oluşan dik perde, isterseniz de stor perdelere başvurabilirsiniz. Anaokulundan ilkokula kadar tüm sınıflar için uygun perdelerimiz, kumaş türünden çeşit türüne kadar farklılıklarımız bulunuyor.  

Sınıf perdesi takılacak yere gerekli ölçülerimizi aldıktan sonra buraları için stor perde, klasik perde ve isteğiniz doğrultusunda her türlü perdenin kesim işlemini yapmaktayız.

Perde konusunda Eyüp Tekstil ve Perde işini bilen kişiler ile çalışmaya devam etmektedir. Bu kapsamda bizden alacağınız okul perdesi hizmeti konusunda gözünüz arkada kalmayacak. Ders işlenirken dışarıdan sınıf görünmeyecek. Gerekli ışık kalitesi ile de çocuklar ders dinlerken veya çalışırken ekstra motive olacaklar. 

Ders ortamı için en önemli unsurlardan biri de ışıktır. O yüzden bu konu üzerine oldukça kafa yormanız gerekmektedir. Sizlere sunacağımız son model ve kaliteli perdeler ile çocuklarınızın olduğu sınıf çok daha başarılı olacaktır. Darbelere dayanıklı ve aşırı zorlanmadan yırtılmayacak kadar sağlam perdelerimizi stoklarımızda sizler için tutuyor ve satmaya devam ediyoruz.

Aradığınız Okul perdelerine bizimle kavuşabilirsiniz.