+90 212 438 07 01 | +90 539 262 11 25 [email protected]

Otel Oda Alanı Perde

Otel Oda Alanı Perde


  Ürün Özellikleri

Ürün Kodu: RS-27606696
Kumaş Türü: Otel Perde
Boyut: 0
Renk: Tüm Renkler Mevcut
Koleksiyon: 62

  Ürün Açıklaması

Kullanışlılığı kadar görselliği ile de büyük önem taşıyan otel perdelerinde, tasarıma büyük bir önem göstermek gerekiyor. Her bir bölümün perde tasarımınız özenle ve kullanılan mobilyalar ile uyumlu olacak şekilde yapmak gerekiyor. Bunun için restoran ve lobi gibi alanlarda farklı perde tasarımları yaparken, odalarda farklı perde tasarımları tercih etmek gerekiyor. Otel perdesi, odalarda şıklığın yanı sıra bazı özelliklere de sahip olmalıdır. Örneğin ışık geçirgenliği dikkat edilmesi gereken önemli bir detay olacaktır. Eyüp Tekstil ve Perde kumaşları, büyük oranda otel perdelerinin seçimidir. Çünkü bu kumaş türü oldukça özeldir ve ışığı %100 oranında kesme özelliğine sahiptir.

Farklı bir dokuma türü olan kumaş, çeşitli tasarımlar ile bir araya geldiğinde, hem mekânın şıklığını sağlayacak, hem de ışığı tamamen keserek, misafirlere konfor sağlayacaktır. Daha kaliteli bir uyku için tam karanlığa gerek duyulduğu malumdur. Bunlara da bağlı olarak otel perdesi seçimlerinde, stor, tüller, katlamalı fonlar ve benzeri birbirinden farklı sistemler tercih edilebiliyor. Kumaşın kalitesi ve özellikleri ise en önemli fiyat belirleyici olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama yapılacak olan pencerelerin ölçü ve sayıları ne kadar etkili olursa, kumaş özellikleri de o kadar etkilidir. Kumaşlarımız yerli ve de yabancı üretimleri mevcut olmakla birlikte, uygulayıcının önerileri ile seçiminizi yapmanız mümkündür. Uygulayıcının önemi üzerinde durmamak ise mümkün değil, çünkü tecrübe ile birlikte istenilen mükemmel sonuçlar elde edilebilmektedir.

Eyüp Tekstil ve Perde sistemleri, estetik görünüşü, şıklığı, misafirleri büyüleyen atmosferi ile göz kamaştıran otel perdesi çalışmalarına imza atmaktadır. Bu da otel sahipleri ve yöneticilerinin aradığı özellik olarak tanımlanabilir. Mükemmel kullanışlılıkta ve de görsellikte tasarımlar için Eyüp Tekstil ve Perde Sistemleri ile iletişime geçerek, çalışmalara başlayabilirsiniz. Kolayca iletişime geçebileceğiniz gibi, bu hizmete her şehirde kolayca ulaşabilirsiniz.  Otelinizi şıklaştırmak, dekorasyonunu özel seçimler ve özel kumaşlar ile tamamlamak işte bu kadar kolay. Profesyonelliğe ulaşmak için siz de hemen iletişime geçebilirsiniz.

Otel Perde sistemleri konusunda 30 yıllık tecrübemizle en yüksek teknolojileri kullanarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.